Habu ( 3 Oyun 1 Arada )

9730
Yeni ürün

127,12 TL KDV Hariç127,12 TL KDV Dahil

- +

 
Daha fazla bilgi

Ürün İçeriği : 144 adet oyun kartı, habu oyuncağı, not defteri, kalem, mukavva zemin, Kum saati

1- OYUNA BAŞLARKEN: Öncelikle iki takıma ayrılın. Karşı takımı gözlemlemek oyunu kazanmak açısından büyük öneme sahiptir. Her oyuncu karşı takımdan başka bir oyuncunun yanına oturacak şekilde masanın etrafında kurulun. Habu kartlarınızı karıştırın.

2- OYUNUN AMACI: Kartın üstünde yazan büyük harfli kelimeleri alta bulunan 5 kelimeyi kullanmadan tarif etmeye çatışacaksınız. Yasaklı kelimelerden herhangi birini kullandığınız anda hakkınızı kaybetmiş olacaksınız.

3- Takımınızdan herhangi birini kelimeyi anlatması için seçin.

4- Karşı takımdan biri kum saatini alır. Kelimeyi tarif eden oyuncunun yasaklı kelimeyi kullanması veya kum saatindeki sürenin dolması durumunda oynama sırası diğer takıma geçer.

5- Doğru bildiğiniz her kelime için bir puan alırsınız. Pas geçtiğiniz veya yasaklı kelimeyi kullandığınız her durum için rakip takım bir puan alır.

NASIL KAZANILIR: Oyun başlamadan önce kaç tur oynayacağınızı veya ne kadar süre oynayacağınızı kararlaştırın. Oyun sonunda en çok puana sahip oyuncu oyunu kazanır. Beraberlik olması durumunda beraberlik bozulana kadar devam edin.

Bu Kategoride 30 adet daha ürün vardır

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al